Zoufalé manželky

videa zoufalky

19. dubna 2007 v 14:40

Samostatné jednotky

19. dubna 2007 v 10:32 | Sisula
Nicollette Sheridan - Edie Britt
Edie Brie, je velmi ctižádostivá žena a vše co chce, tak také dostane. Velmi si zakládá na svém vzhledu. Byla již 2x vdaná. Má zálusk na Mika. Nyní žije s Karlem Mayer.
Jamie Denton- Mike Delfino
Nový obyvatel Wisteria Lane. Všem se představuje jako instalatér. Ale časem se ukáže, že jeho nastěhování do ulice nebylo jen tak náhodné. Edie odolal a začal si se Susan. Rozešel se s ní když zjistil, že Susan dala Zachovi peníze na cestu za Paulem Youngem.
Roger Bart - George Williams
George je na první pohled obyčejný lékárník. Žena o něj moc velký zájem nemají. Poté co se začne přátelit s Bree Van de Kampovou, začíná se projevovat pravá povaha George, i když Bree jeho pravou tvář spatří až příliš pozdě. Bree ho nechá zemřít.
Ryan Carnes - Justin
Johnova kamaráda, který, když John odejde, tak místo něj začne stříhat trávník u Solisových. Nejprve to vypadá, že jede po Gabriell, ale časem se ukáže, že je gay a začne chodit s Andrewem.

Youngovi

19. dubna 2007 v 10:24 | Sisula
Brenda Strong - Mary Alice Young
Celá první série se točí kolem smrti Mary Alice, která se první díl zastřelí a její kamarádky chtějí vědět co jí k tomuto kroku vedlo.
Mark Moses - Paul Young
Paul se po smrti své manželky Mary Alice musí o syna starat sám. A již od pohřbu své ženy je velmi neklidný a poté co mu řeknou Bree, Lynette, Susan a Gabriell o dopise, který našli v jejich šatech, tak je jim jasné, že Paul ví víc, než jim říká.
Cody Kasch - Zach Young
Zach je velmi tichý. Po smrti své matky se uzavře ještě více do sebe. Okolí se spíše vyhýbá. Začnou se mi vybavovat věci z dětství, na které si až do této doby vůbec nevzpoměl. Je schopný všeho, protože je blázen. Ještě neví, že je synem Mika Delfina.

Solisovi

19. dubna 2007 v 10:20 | Sisula
Eva Longoria - Gabriell Solis
Gabriel Solis, bývalá modelka, má vlastně všechno, o čem vždy snila: bohatého manžela, velký dům a bezstarostný život. Ale už i Gabriell poznala, že jenom peníze člověka šťastným neudělají. Nechává se utěšovat od zahradníka, naivního mladého hocha jménem John, který se do ní zamiloval. Gabriell s ním čekala dítě. Karlosovi řekla, že je jeho. Potom, při pádu ze schodů o dítě přišla.
Ricardo Antonio Chavira - Carlos Solis
Carlos je manžel Gabriell. Vetšinu času tráví v práci a tak má na svou ženu málo času. Je velmi temperametní a kdyby ho někdy jeho žena podvedla a on by na to přišel, tak by zabil jak jeho tak i ji. Svou ženu velmi miluje. Když ho propusti na podmínku z vězení, dal se na víru.
Jesse Metcalfe - John Rowland
Studenta, který jako brigádu seká trávu u Solisových a má poměr s Gabriell. Pro ni je to ale jen povyražení, v jejím znuděném životě, ale pro Johna je to láska. I když pro Gabriell John znamená více, než si je ochotna připustit. Je velmi naštvaný, že Gabriell nechce přiznat, že dítě je jeho.

Scavovi

19. dubna 2007 v 10:08 | Sisula
Felicity Huffman - Lynette Scavo
Lynette Scavo byla velmi úspěšnou manažerkou, ale po tom co se před 6 lety vdala, tak z práce odešla a plně se věnuje své roli matky. Její manžel Tom, nebývá moc často doma, takže starost o jejich 4 hyperaktivní děti, je zcela na ní. Tekže není divu, že někdy na konci dne je na pokraji zhroucení. Po Tomomě odcchodu ze zaměstnání musí vydělávat sama.
Doug Savant - Tom Scavo
Toma Scava, manžela Lynette. Většinu dne tráví v práci a na rodinu nemá moc času, a zdá se mu, že Lynette to přehání s tvrzením, jak jsou jejich děti hyperaktivníaktivní a že má někdy problémy s tím je zvládnout. Nyní je sám doma s dětmi a vidí, že Lynette měla pravdu.

Van De Kampovi

19. dubna 2007 v 10:01 | Sisula
Marcia Cross - Bree Van De Kamp
Bree Van De Kamp je silná, perfekcionalistická žena. V jejím okolí musí mít vše své místo. Na city nemá takováto perfektní hospodyňka čas. I přes všechny tyto své vlastnosti a nebo právě kvůli nim, nemá štěstí ani na muže. Lékárník George je jí posedlý, proto lékami zabije jejího muže.
Steven Culp - Rex Van de Kamp
Rex je manžel Bree, jejich manželství je v krizi a jak se zdá, jen tak něco ho nemůže zachránit. I když na žádost své ženy, spolu navštěvují manželského poradce. Rex má také jedno tajemství a snad jeho odkrytí pomůže Bree pochopit lépe Rexe. Po jeho smrt je Bree s Georgem, dokud nezjistí pravdu.
Joy Lauren - Daniell Van de Kamp
Daniell je dcera Bree a Rexe Van de Kampových. A ráda by začala chodit s Johnem. Ale John má oči pro Gabriell.
Shawn Pyfrom - Andrew Van de Kamp
Andrew chodí na střední školu. Velmi rád plave. Postupem seriálu vyplouvá na povrh jeho kouření mariuhany, bisexualita a také zaviní nehodu a vůbec svého činu nelituje, což dělá starosti jeho matce. A Bree to začne řešit po svém. Dá ho do nápravného tábora.

Mayerovi

19. dubna 2007 v 9:51 | Sisula
Teri Hatcher - Susan Mayer
Susan Mayer je matka samoživitelka a velmi zmatkující osoba. Ještě že má svou dceru July, která jí stále říká, co je za potřebí udělat. Ale i tak July nemůže mít stále svou matku na očích. A tak se Susan dostane k zoufalému, neobratnému pokusu seznámit se s novým sousedem Mikem, ale není jediná, kdo by se rád s novým obyvatelem blíže seznámil.
Andrea Bowen - Julie Mayer
Julie, je dcera Susan, která má někdy víc rozumu než její vlastní matka. Julie se jeden čas hodně přátelí se Zachem, což se Susan moc nelíbí, jelikož má Zacha za psychicky narušené dítě. Poté co Zach odjede, se do Wisteria Lane přistěhuje Ediin synovec Austin, zprvu leze Julie spíše na nervy, ale jak se říká co se škádlívá, . . . .
Richard Burgi - Karl Mayer
Karl je bývalý manžel Susan, která se z rozvodu hodně dlouho dostávala. Když už konečně zapoměla a začala si s jiným mužem, tak se Karl do jejího života vrátil. Začal chodit s Edie. Ale jen kvůli tomu, aby byl na blízku Susan. Když se dají spolu se Susan zase dohromady a Susan si myslí, že se již změnil, zjistí, že je pořád stejný a tak s ním vyrazí dveře. Nyní žije s Edie.

O seriálu

19. dubna 2007 v 9:10 | Sisula
Ulice Wisteria Lane, někde v americkém předměstí. Idylu ulice naruší sebevražda Mary Alice Young (Brenda Strong). Sousedé a přítelkyně Mary Alice jsou v šoku. Každý si klade otázku, proč to udělala. Jelikož všichni jsou přesvědčeni, že žila ve spokojeném rodinném životě se svým synem Zachem (Cody Kasch) a manželem Paulem (Mark Moses). Krátce po její smrti objeví její přítelkyně dopis, který Mary Alice dostala v den její smrti. A rozhodnou se "tajemnému" obsahu tohoto dopisu přijít na kloub. Susan Mayer (Teri Hatcher) po tom, co se s ní její muž před rokem rozvedl, kvůli své sekretářce, neměla žádný vztah. Na pohřebni hostině Mary Alice se Susan seznámí s novým sousedem Mikem Delfinem (James Denton). Bohužel tento atraktivní instalatér se nelíbí jenom Susan, ale také Edie Britt (Nicollette Sheridan). A časem se ukáže, že Mike není jen obyčejný instalatér. Takovéhle problémy Lynette Scavo (Felicity Huffman) už má za sebou. Během 6 let přivedla na svět 4 potomky. Dříve byla velmi cílevědomá a v práci slavila jeden úspěch za druhým, pak ale poznala svého nynějšího muže Toma Scava (Doug Savant) a pracovní shon vyměnila za péči o rodinu. Již šest let se pořádně celou noc nevyspala a musí zvladat své hyperaktivní chlapce, které jsou schopni v domě během 5. minut vše převrátit vzhůru nohama. Zatim co u rodiny Scavových je vše chaotické, u Van De Kampových má vše své místo. O to se stará Bree (Marcia Cross) se svým perfekcionalismem, kterým zbytek rodiny dohaní někdy až k šílenství. Její muž Rex Van De Kamp (Steven Culp) má už Bree přehnané "dokonalosti" dost a snaží se to řešit po svém. Také Gabriell Solis (Eva Longoria) žije v nešťastném manželství. Bezpochyby její manžel Carlos (Ricardo Antonio) je nejlepším zákazníkem v klenotnictví, ale přeci jenom zlato a diamanty ke šťastnému manželství nestačí. Carlos je velmi úspěšný Businessman a většinu času tráví v práci. A proto si Gabriell najde rozptýlení v 17letém zahradníkovi Johnovi (Jesse Metcalfe). Tento poměr zatím uspěšně tají, ale nebude to tvrat dlouho . . . . .
 
 

Reklama