The sims 2

Cheaty

9. června 2007 v 14:56 | Bajuška

CTRL + SHIFT + C

Základní cheaty
Přesný zápis cheatu:Význam:
KachingPřidá 1 000 §
MotherlodePřidá 50 000 §
MoveObjects [on/off]Můžete pohybovat s objekty, u kterých to jinak není možné.
Aging [on/off]Zapne/vypne stárnutí.
StretchSkeleton [číslo]Velikost Sima (2.0 dvojitá velikost, 0.5 poloviční).
intProp maxNumOfVisitingSims [číslo]Počet Simů, které můžete pozvat na párty. Používejte v náhledu na sousedství.
boolProp snapObjects

The sims 2-Noční život-Obrázky

9. června 2007 v 14:26 | Bajuška


The sims 2-Noční život-Info

9. června 2007 v 14:23 | Bajuška

Vyšlete své Simy za úžasnou noční zábavu

Vaši Simové vtrhli do města na všechna ta úchvatná žhavá místa. Ať už tančí do úsvitu, snaží se svést svůj úžasný protějšek, nebo skórují v kuželkárně, bude to nezapomenutelná noc! Vypusťte své Simy, ať si užijí svých oblíbených nočních aktivit ve své honbě za životem plným potěšení. Zvolte jejich milostný život, až objevíte "chemii" mezi Simy. Budou se jejich aspirace a osobnosti doplňovat nebo rozcházet? Může to být začátek bouřlivé aférky nebo katastrofálního rande. Připraveni na zábavu a romanci? Nechť započne noc!

Zvolte osud jejich milostného života

Romantická přitažlivost vašich Simů je nyní ovlivněna jejich osobností, životními aspiracemi a znamením zvěrokruhu. Zjistěte jejich kompatibilitu a potom jim okořeňte jejich milostný život s novými romantickými sociálními interakcemi jako toužebné pohledy, pomalé tance nebo dramatický hluboký polibek. Podle toho, jak na schůzce uspěje či nikoli, váš Sim může být překvapen romantickým dárkem nebo nenávistným dopisem.

Život je o potěšení

Vyberte si pro své Simy novou životní aspiraci "Hledač potěšení". Potěšte tyto Simy všemi zábavnými stránkami života; vše od skvělých schůzek po šílené večírky; od luxusních večeří po večery v bazénu s horkou vodou. A pamatujte, že Simové hledající potěšení se obávají všeho, co je bolestivé, trapné nebo vyžadující jakoukoli snahu.

Vaši Simové vlastní auta

Vůbec poprvé si vaši Simové budou moci zakoupit vlastní auta a nečekat na dopravu do práce nebo zamířit do města. Zajeďte si dodávkou do centra nebo se pohodlně usaďte do rychlého sportovního auta pro trochu té romance po schůzce. Vyberte si z pěti unikátních typů aut a zvolte si barvu. Hospodařte lépe s osobním časem svého Sima díky možnosti opustit dům, kdy se vám zlíbí.

Vyšlete své Simy do města

Ať už si vyrazí jen holky, nebo jde o velké rande, je čas vyparádit své Simy a vyrazit na nezapomenutelnou noc v nové oblasti Centra (Downtown). Na co mají náladu? Nyní můžou posedět v příjemných salóncích, protančit noc v nočních klubech, užít si večeři při svíčkách v luxusní restauraci nebo s přáteli vyrazit do kuželkárny a stát se neporazitelným králem kuželek.

Rozjeďte to se stylem a zábavou

Přes 125 nových předmětů a objektů včetně DJ pultu, fotografické kabinky, karaoke a další. Exotičtí Simové na přátelství nebo randění včetně upírů, žhavých servírek a dalších.

Podrobnosti

 • Nová aspirace - k předchozím aspiracím z The Sims 2 (Popularita, Romance, Rodina, Vědomosti a Bohatství), hráči budou mít možnost se pobavit zaměřením na novou aspiraci "Pleasure" (v čj jako rozkoš, požitek či potěšení). Nyní se Simíci budou snažit dosáhnout života naplněného zábavou a příjemnými chvílemi.
 • Urči svou romantickou budoucnost - Pohrejte si se svým protějškem s novým systémem přitažlivosti a sledujte jestli vaši Simíci mají správné předpoklady pro pokračování jejich milostných životů. Nové interakce obsahující romantické ploužáky, toužebné pohledy a neodolatelné hluboké polibky pomůžou hráčům rozpoznat zda je ten úžasný Sim pro ně ten pravý.
 • Nové městské lokace - Vezměte Sima tam kde to žije a navštivte romantické Francouzské bistro, žhavé noční kluby, útulné salonky, nejnovější bary, a dokonce šik retro kuželkárnu.
 • Auta! - Poprvé mají Simíci auta. Hráči budou mít možnost použít svá auta na to, aby se dostali na pařbu či rande, dostat se do práce rychleji, namísto pracného stíhání auta vyslaného z práce, jenž pro ně jezdívalo doteď a také si budou moci v autě dopřát polibek na dobrou noc od jiných Simíků.
 • Všechno je to o zábavě a stylu! - Více jak 125 nových objektů a prvků, které vám pomůžou vytvořit dokonalé noční povyražení ve městě, včetně DJ pultu, stolu na poker, diskokoule, foto budky, karaoke a více!
 • Spousta nových exotických randechtivých Simů - možnost interakce s novými Simy, včetně nažhavených číšníků, ideálních partií na rande a nebo s tajemným cikánským dohazovačem - to vše k vytvoření nejlepšího možného nočního povyražení.

The sims 2-Business

9. června 2007 v 14:17 | Bajuška

Vaši Simíci se vrhají do obchodování

Nyní můžou mít Simíci vlastní obchod. Můžou si vytvořit vlastní butik s módou, salón krásy, květinářství, obchod s elektronikou, výnosný řetěz restaurací nebo jakýkoli jiný typ obchodu. Najímejte zaměstnance jak bude váš obchod růst a využijte talentované Simíky při výrobě hraček, k obsluze pokladny, svazování/vyrábění kytic, k navýšení prodejů a k výrobě robotů. Ale pozor na líné zaměstnance a buďte připraveni je okamžitě vyhodit. Od šikovných začátečníků až po mistrovské řemeslníky, využijte talentu svých Simů, aby co nejlépe vyhovovali vašim obchodnickým požadavkům. Vybudují úspěšné obchodní impérium nebo se stanou excentrickými podnikateli kteří pracují na svém příštím velkém projektu?

Vytvořte úspěšný obchod
Otevřete obchody a prodávejte v nich skoro cokoli od oblečení, elektroniky a hraček po květiny, pečivo, roboty a další. Upravte jakýkoli obchod jak vám vyhovuje měněním jeho tématu, rozmístění objektů a úpravou cen. Najměte zaměstnance s velkými zkušenostmi a zaměstnejte nezávislé manažery, kteří budou obchod vést zatímco váš Simík je pryč. Sledujte jak váš obchod poroste z nicotného obchůdku do úspěšného impéria.
Buďte šéf
Trénujte zaměstnance, povyšujte ty nejlepší a vyhazujte flákače. Věnujte se různým zákazníkům včetně čumilů nebo věrných zákazníků. Poškádlete své Simíky a oblečte je do úžasných uniforem maskotů které připomínají rytíře, ninji, gorily a další. Odměňte zaměstnance, abyste povzbudili morálku, ale pozor na lenochy. Ty buďte připraveni bez zaváhání propustit!
Naučte se "jak v tom chodit"
Náš zákazník, náš pán. Vyvíjejte prodejní schopnosti vašeho Simíka a určete zda vaši zaměstnanci budou nesmlouvavými obchodníky nebo budou slevňovat zboží, aby dosáhli úspěšného obchodu. Vyhrajte ocenění "Nejlepší z nejlepších", abyste upevnili obchodní reputaci vašeho Simíka. Bude obchod vašeho Simíka vydělávat víc peněz prodejem málo kvalitních produktů za nízké ceny nebo bude prodávat luxusní zboží za vyšší než vysoké ceny?
Proměňte talent v peníze
Aranžujte květiny, vyrábějte hračky a tvořte roboty, kteří budou chytat zloděje v domovech nebo uklízet obchod.Vyučte svého Sima na mistrovskou úroveň, aby vyráběl nejoceňovanější a nejdražší zboží. Spokojte se s amatérským Simíkem a jak na běžícím pásu vyrábějte různé nekvalitní výrobky. Vydělejte si na živobytí jak jen to půjde!
Více než 125 nových objektů
Zásobujte se základy pro podnikání vašeho Simíka včetně vitrín, kosmetických křesel, pracovních pultů, stojanů na květiny, pokladen a dalších. Doplňte atmosféru svého obchodu různými upoutávkami a výtahy pro snadnější orientaci v obchodě nebo sladěním uniforem všech zaměstnanců. Se všemi těmito novými předměty už nikdy nebude zakládání živnosti nuda!

The sims 2-Rodnná zábava

9. června 2007 v 14:14 | Bajuška
Musíte mít nové objekty pro vaši Sim-rodinku! Přidejte vzrušení do svého simího života s touto novou kolekcí nábytku, oblečení a dekorací. Vyzdobte si dům báječným novým nábytkem do obývacího pokoje, oblečte své simy do stylu pro zábavné dny. 60 nových objektů od zámeckých postelí až po repliky z plaveb. Vaší Simové mají nyní mnohem více objektů pro větší rodinnou legraci.
 • Nové dekorace - zahrnují nábytek do pokojů s fantasy tématy, kompletní podmořský set pro děti do ložnice nebo námořní set do obývacích pokojů.
 • Nové styly - nové styly oblékání v havajském stylu a dobrodružné kostýmy pro děti.
 • Nové objekty - 60 nových položek pro vaše Simy pro větší zábavu.

The sims 2-Luxusní život

9. června 2007 v 13:13 | Bajuška
The Sims 2: Stuff Glamour Life /PC
Balíček předmětů pro větší luxus vašich Simíků Vaši Simíci budou rzmazlováni přepychovým nábytkem, módním oblečením a úchvatnými dekoracemi. Vyzdobte svůj dům ve stylu nóbl společnosti s předměty vyšší třídy pro ložnici, obývák i jídelnu. Změňte pohled vašich sousedů na vás pomocí červeného koberce a mramorové podlahy na své příští párty pro smetánku. Vaši Simíci si budou žít na vysoké noze s 60ti novými předměty včetně slavných obrazů, vysokokvalitních pohovek, moderního stereosystému, kožichů a dalších vymožeností.
 • Elegantní nábytek
 • Luxusní společenské oblečení
 • Drahé umělecké předměty
Vaši Simové si mohou nyní dopřát pohodlný život s touto novou kolekcí luxusního nábytku, módního oblečení a extravagantními dekoračními předměty. Vytvořte jim skvělá obydlí, vybavená nejmodernějšími ložnicemi, obývacími pokoji, jídelnami atd. Pořiďte jim elegantní oblečení na večírek. Vaši Simové budou patřit do vyšší společnosti se 60 novými předměty, mezi které patří i nejmodernější stereo vybavení, nádherné obrazy atd. *Požadavkem pro hru je The Sims 2, The Sims 2 Special DVD Edition, nebo The Sims 2 Holiday Edition.
Možnosti hry:
 • Oslnivé dekorační předměty
Luxusní vybavení pro ložnice, obýváky a jídelny vašich Simů
 • Stylové obleční
Vybírejte z nabídky večerní toalety, módních obleků i ležérních stylů.
 • Luxusní předměty
60 nových prostředků, s nimiž si vaši Simové užijí pohodlný život!Obrázek ke hře The Sims 2: Glamour Life StuffObrázek ke hře The Sims 2: Glamour Life Stuff
Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>
Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>
Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>
Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>
Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>
Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>Screenshot Glamour Live - Zvětšit >>

The sims 2-Veselé Vánoce

9. června 2007 v 13:08 | Bajuška
Zatím blíže nespecifikovaný balíček točící se okolo Vánočních předmětů. Zřejmě půjde o reedici původního Xmas balíčku.
Děda Mráz
I když teploty klesají, tak tento známý otec evropských Vánoc kolem sebe rozsévá samé pozitivní zprávy a nezapomenutelnou atmosféru.
Fantastický obří stromeček!
Na velikosti záleží. Povzneste vánoční svátky vašich simů do větších sfér. Třeba pořízením tohoto stromu všech stromů. Milovníci vánočních stromků si budou moci pořídit kousek až z Ria.
Skákající Frosty
Je těžké zůstat v klidu, když postavíte Frostyho. Tohoto srandovního sněhuláčka jen tak nezastavíte - stále se chlubí svými lyžemi a provádí skokanské kousky.
Svíčky z Winterfestu
Rozsvícené svíčky přidají svátkům tu pravou atmosféru rozzářeného plamene.
Sváteční pyžamo
Předtím než se vaši simové uvelebí do postelí a předtím než začnou snít, tak je pořádně vybavte svátečními věcmi.
Cheongsam
Užijte si dokonce i čínskou vánoční atmosféru. Simové na sebe budou navlékat tradiční roucho Geongsam.


Balení

The sims 2-pojďme slavit

9. června 2007 v 13:04 | Bajuška
Vaši Simíci nyní mohou s touto zábavnou kolekcí nábytku, módního večírkového oblečení a dekoračních předmětů stylově slavit. Oblečte si své Simíky do úžasných svatebních šatů na honosnou venkovní oslavu, vyzdobte jejich dům a zahradu a uspořádejte špičkovou fiestu nebo pozvěte sousedy na elegantní večírek. Se zcela novými předměty včetně báječných dortů, barevných lampiónů, balónků, zářívých čelenek a dalšími pořádejte bezvadné oslavy. Se svými Simíky se staňte hostitelem společenských akcí!
Dokonalé svatby
Vytvořte v každém okamžiku kouzlo počínaje dech beroucími svatebními šaty pro svědkyni a družičky až po velkolepá květinová aranžmá.
Venkovní fiesty a párty
Uspořádejte vzrušující narozeninovou párty nebo fiestu doplněnou o veselé balónky a transparenty, bufetový stůl plný lákavých pamlsků a další.
Večerní akce
Ozdobte stoly vašich Simíků barevnými a splývajícími ubrusy, mihotajícími se čajovými svíčkami a dalšími věcmi pro šik večírek.

The sims 2-H&M móda

9. června 2007 v 12:53 | Bajuška
Populární evropský prodejce oblečení H&M, známý svou nabídkou aktuálních módních trendů, nyní přichází do The Sims 2! Vaši Simíci si nyní mohou vybrat ze špičkového pánského a dámského oblečení jako jsou šaty, džíny a další modely kompletně včetně doplňků - to vše podle skutečných modelů z nabídky H&M. Mohou si rovněž navrhnout interiér svého vlastního obchodu H&M s aranžérskými dekoracemi, věšáky na oblečení, pokladnami a zkušebními kabinkami. Poté se mohou vaši Simíci pochlubit s nejžhavější módní kolekcí na přehlídce, kde budou mít k dispozici skutečné přehlídkové molo. Rozšiřte garderobu svých Simíků, navrhujte s nimi zábavné a módní obchody H&M a nechte je předvést jejich návrhářské touhy na přehlídkovém molu!
Objevte svůj letní vzhled
Oblečte svého Simíka do stylového kompletu, plného sytých barev, které letí v této sezóně! Poté dokončete vzhled Simíka vhodnými doplňky.
Místa, kam můžete chodit pro nové žhavé trendy
Navrhněte si vlastní prodejní interiéry H&M nebo použijte nové vybavení určené pro obchody k vybudování útulného butiku H&M pro náročnější zákazníky.
Zaměřte se na špičkovou módu
Navrhněte molo a uspořádejte módní přehlídku všech vašich oblíbených stylů od H&M

The sims 2-univerzita-videa

8. června 2007 v 22:24 | Bajuška

The sims 2-univerzita-Info

8. června 2007 v 22:11 | Bajuška

Vaši Simové ovládnou univerzitu!

Vaši Simové jsou nyní "mladí dospělí", opouštějící domov, aby prožili ultimátní vysokoškolskou fantazii. Nechte je ponořit se do života na vysoké škole, kde se stanou Velkým Simem univerzity. Budou si užívat svou nově nabytou svobodu večírky s přáteli, členstvími ve studentských společenstvech a prováděním neuvěřitelných vtípků. Vaši Simové prozkoumají ta nejžhavější místa na univerzitní půdě, jako odpočívárny, tělocvičny, kavárny a další. Pomozte jim naplnit jejich nové životní cíle, abyste odemkli více odměn a sklidili výhody jejich univerzitních let.

Nová skupina - Mladý dospělý

Simové univerzitního věku vyrážejí ovládnout vysokou školu. Nyní si mohou užívat své nově nabyté svobody zadáním nového životního cíle.

Staňte se Velkým Simem univerzity

Simové univerzitního věku vyrážejí ovládnout vysokou školu. Nyní si mohou užívat své nově nabyté svobody zadáním nového životního cíle.

Vyučte se na titul pro otevření nových povolání

Vyberte si z 11 studijních oborů pro své Simy a udržujte v pořádku jejich známky. Zvládněte závěrečnou zkoušku a otevřete si až čtyři nová povolání.

Nové "Univerzitní město"

Nyní mohou vaši Simové prožít dokonalou vysokoškolskou fantazii, ať už žijí na koleji, snaží se o ubytování v bratrstvu a nebo se tísní se svými přáteli ve vlastním bytě.

Vysokoškolský životní styl

Staňte se členem hudební skupiny, vtrhněte na večírky, najděte si brigádu, nebo se staňte členy tajné společnosti, tiskněte peníze a podvádějte při studiu. Jak si vaši Simové užijí svá vysokoškolská léta?

Přes 100 nových předmětů a dekoračních objektů

Dopřejte si zábavnou přestávku od učení s hracím automatem nebo si vylepšete své schopnosti na sadě bicích. Mačkejte se se svými přáteli u kulečníku, zalévejte kraví rostlinu a prodlužte svému Simovi život, nebo něco vyfoťte novým fotoaparátem a pověste si to na zeď.
V tomto textu se snažím shrnout veškeré zatím známé informace o prvním datadisku The Sims 2: University. Nenajdete tu tedy žádné nové poznatky. Jen jsou teď všechny pohromadě a není třeba pročítat několik oddělených článků.
Informace jsou kompletní k datu 12.12.2004. Informace vyšlé po tomto datu, mohou v textu chybět.
(Hra je neustále ve vývoji. Takže je možné, že do vydání se některé věci změní a budou třeba maličko jinak.)
O čem to celé bude?
Ve chvíli, kdy bude mít váš sim narozeniny a bude dospívat z teenagera na dospěláka, tak se mu zpřístupní možnost na určitou dobu opustit dům a odjet studovat vysokou školu. Zatím není známo, zda budou moci studovat všichni dospívající simové a nebo jestli to bude nějak omezeno. Třeba že pro vstup na vysokou školu, budou nutné dobré známky na střední škole.
Pokud budete chtít mít doma nevzdělance, tak sima na vysokou školu nepošlete a sim normálně dospěje z teenagera na dospěláka. Dá se říct, že se nic podstatného nezmění. Pokud ovšem sima na vysokou školu pošlete, tak prožije zcela novou fázi života. V originále se jmenuje "young adult". V překladu to znamená doslova "mladý dospělák". Jak to bude ale přeloženo v české verzi datadisku, není známo. Tato nová fáze života je závislá na studiu. Takže sim ji může prožít pouze pokud půjde studovat. Pokud na školu nepůjde, tak tuhle životní etapu přeskočí.
Samozřejmě simové v nové životní etapě, budou mít i nový vzhled, odpovídající jejich věku. A také se můžeme těšit na nové přání a obavy spojené přímo s vysokoškolským studiem. A fakt, že z vysoké školy si sim přiveze, kromě diplomu, i hromadu nových vzpomínek, je téměř zbytečné zmiňovat.
Kde se to bude odehrávat?
Pokud se simem odjedete na vysokou školu, tak na nějaký čas opustí svůj domov a přestěhuje se do zcela nového sousedství. Toto sousedství bude provázáno se simovým domácím sousedstvím. Všechny známosti mu tedy zůstanou. Každé herní sousedství bude mít přiřazeno některé vysokoškolské sousedství. Jedno sousedství může mít přiřazeno i více vysokých škol.
A co vše se v těchto sousedstvích bude moci nacházet? Samozřejmě to bude samotná škola, koleje a podniky sloužící k obveselení a vytrénování simíků. Takže tu budou kavárničky, tělocvičny, bazény, studovny, koncertní haly apod.
Dále se dočkáme některých nových NPC postav (profesoři, běžící naháči, roztleskávačky, atd).
Hráč bude mít možnost stávající školy měnit a editovat. Stejně jako si bude moci vytvořit zcela nová vysokoškolská sousedství Jako v samotných The Sims 2, půjde využít terén ze hry SimCity 4.
Kde budou simové bydlet?
Když sim přijede do nového sousedství, tak bude ubytován na kolejích. Bude si moci vybrat pokoj. Spolubydlící mu ovšem budou přiřazeni. Pokud bude mít sim dostatek financí, může si svůj pokojík i mírně dovybavit. Třeba pověsit obrazy na zeď. A pokud mu nechutnají šlichty ze školní jídelny, tak si může koupit malou ledničku, mikrovlnku a vařit si na vlastní pěst. Hra bude obsahovat i některá nová jídla, z nichž některá by měla odpovídat studentským rychlovkám (počítám něco na způsob: pět rohlíků s vlašákem z papíru).
Pokud začne být simíkům na kolejích těsno a nebo si polezou se spolubydlícími na nervy, je možnost najít si i soukromé bydlení. Vyjde to sice dráž, ale simové tam budou zajisté spokojenější. A zatímco pokoje na kolejích mohou simové vybavovat jen velmi omezeně, tak na privát si mohou přikoupit cokoliv, co jim finance dovolí. A hlavně si konečně užijí soukromí ve sprše. Společné sprchy na kolejích nejsou nic moc příjemného. I když zajisté nabídnou mnoho rozmanitých a veselých situací.
Co bude s původní rodinou?
Délka studia zatím není přesně známa. Tvůrci o ní neustále přemýšlejí. Počítá se ovšem, že maximální doba studií bude zhruba 20 až 30 dnů (změna délek ostatních životních etap se zatím neplánuje). Co se tedy bude dít s původní rodinou? Naštěstí není třeba mít obavy. Tuhle zodpovědnost vložili tvůrci na samotného hráče. Takže si to každý může udělat, jak bude sám chtít.
Po odstěhování sima do nového sousedství, se budou studující sim a původní rodina, brát jako dvě odlišné domácnosti. Jen hráč rozhodne za koho a jak dlouho bude hrát. Může tedy hrát jen za studenta a na samotnou rodinu kašlat. Potom původní rodina vůbec nezestárne a nic se v domácnosti nezmění. Může taky hrát za obojí zároveň a potom studenta vrátit do již zestárnuté rodiny. Vše bude jen na hráči o kolik dní nechá studentovu rodinu zestárnout během studií.
Budete-li hrát za normální domácnost, tak se může stát, že dospěje některý další sim a odjede také na vysokou školu. Tak je možno docílit toho, že na vysoké škole bude možné ovládat více studentů najednou.
Kde vezmou simové simeleony?
Simové se neživí fotosyntézou. Takže si na stravu musí poctivě vydělat. A protože studentský život obnáší mnohem více radostí než jen jídlo a šprtání, musí simové někde nahrabat hodně simeleonů. Své základní jmění si simové přivezou z domu. Dále budou simové získávat simeleony formou stipendií. Čím lepší známky, tím více dostanou peněz.
Pokud jim peníze za studium stačit nebudou (jako, že určitě nebudou), tak si mohou najít nějakou menší práci. Zde přichází velká změna oproti původní hře. V původní hře simové do práce prostě odjeli a hráč o nich neměl nejmenší potuchy. V datadisku se bude práce odehrávat přímo na školních pozemcích. A hráč bude sima při práci nejen vidět, ale i ovládat. Můžete si tedy najít práci jako uklízeč a budete svého sima sledovat, jak obchází pozemek a sbírá odpadky. Nebo si můžete přivydělat doučování a budete vidět jak sim pomáhá se studiem spolužákům. A pokud se vám podaří dostat se do správné společnosti, budete si moci simoleony sami tisknout.
Sledování simů při práci se ovšem týká pouze prací na školních pozemcích. Pokud jde o původní kariéry ze hry, které budou simové provozovat z domu, tak tam se nic nemění. Tam své simy i nadále v práci ovládat nebudete.
A nyní k samotnému studiu
Při nástupu na vysokou školu si bude sim moci vybrat studijní obor. Těch bude celkem 11. Každý obor bude obsahovat jinou strukturu předmětů a tudíž i jiný rozvrh přednášek. Na přednáškách ovšem svoje simíky nebudete moci sledovat. Autoři usoudili, že sledování sedícího sima by bylo nudné. Jakmile sim vstoupí do přednáškové místnosti, tak zmizí a vy buď budete ovládat jiného sima a nebo se čas zrychleně přesune na konec přednášky.
Téměř celé studium bude dobrovolné. Studenti sice budou mít přednášky a budou dostávat pravidelně domácí úkoly. Ale na přednášky chodit nemusí a na úkoly se taky můžou vykašlat. Ale musí počítat s následky. Do konce semestru budou muset vše dohnat v šibeničním čase. Můžete ze zoufalství zkusit při zkouškách opisovat. Ale to se může krutě vymstít.
Doba studia bude rozdělena na semestry (celkový počet není zatím znám). A pokud sim propadne ve dvou po sobě jdoucích semestrech, tak bude ze školy vyhozen.
Dokončí-li zdárně studium, získá jisté výhody pro budoucí zaměstnání. Ve hře budou čtyři zcela nové kariéry, které budou přístupné pouze vystudovaným simům. Bez absolvování vysoké školy, vás do nových zaměstnání nepřijmou. Navíc nové kariéry závisí a na vystudovaném oboru. Pokud si zvolíte určitý obor, tak se vás třeba vezmou jen do jednoho z nových povolání. Pro vyzkoušení jiné nové kariéry (a získání patřičného bonusového předmětu) bude třeba poslat jiného sima vystudovat jiný obor.
I na stará zaměstnání bude mít vyskoškolské studium vliv. Vystudovaní simové přeskočí několik úvodních zaměstnání v kariéře a budou automaticky začínat na lepší pozici s vyšším platem.
Další příjemnou odměnou za vystudování vysoké školy bude možnost simů změnit si svoji aspiraci. Na školu pošlete kupříkladu sima toužícího po romanci. Ale po dostudování dospěje, urovná si svůj žebříček hodnot a může se z něj stát kupříkladu rodinný typ.
Čím si simové svůj školní život zpestří?
Kdo studoval vysokou školu, tak zajisté ví, že její průběh není vůbec o studiu. Kolem je spousta lákadel a na studium nezbývá čas. Toho jsou si tvůrci datadisku samozřejmě vědomi. Takže hráče nečeká jen nudné studium. Činností jak si hraní zpestřit vymýšlí tvůrci celou řadu.
Na tom, že se můžete seznamovat s ostatními simi, by nebylo nic zvláštního. Příjemné je zjištění, že studenti vysoké školy jsou již téměř dospělí. Takže se mohou i milovat (ale stále nemohou mít děti). Ještě lepší je zpráva, že lze mít milenecký poměr s profesory, čímž lze značně zlepšit známky. Během studia se můžete i zasnoubit. Nemůžete se ale ještě brát. Ale hned jak se vrátíte domů a vyrostete v dospěláka, tak můžete kteroukoliv lásku (třeba profesora) ze školy požádat o ruku.
A kde jinde se lépe seznámit než na různých večírcích a pařbách. Ve hře samozřejmě půjde uspořádat večírky a mělo by být i vícero druhů večírků (od normální pařby až po promoční večírek). Hra bude obsahovat i několik předmětů určených speciálně pro hromadné zábavy. Mezi nimi samozřejmě nesmí chybět bečka. Bohužel, kvůli věkovému omezení, půjde jen o bečku s džusem. Ale na rovinu - na obrazovce bude žlutý džus vypadat stejně jako pivo. Jen bude spadlá pěna.
Simové mohou dokonce stoupat na žebříčku oblíbenosti a časem získat nad ostatními spolužáky jistý vliv. Takže je budeme moci přemlouvat k různým činnostem a lumpárnám. Kupříkladu můžete někoho přemluvit, aby vám vypracoval domácí úkol, uklidil pokoj nebo uvařil večeři.
Hra bude obsahovat i množství nových předmětů. Mezi ty zajímavější patří třeba hudební nástroje. Nástrojů bude několik. Takže simové budou moci založit i hudební kapelu a po večerech si přivydělávat hraním. Hraní na více nástrojů najednou je synchronizováno. Pokud jeden sim hraje na kytaru a druhý sim na klávesy, tak hrají stejnou píseň. Nevznikne tedy neposlouchatelný mix, kdy by si každý sim hrál něco jiného (samozřejmě se může stát že sim s nízkou kreativitou bude hrát mírně mimo). Je jen na vás z jakých nástrojů kapelu sestavíte a jakou píseň zahrajete.
Dalším zajímavým novým předmětem bude mobilní telefon. Konečně nebudou muset simové běhat k telefonu na zdi a přivolávat k telefonu někoho jiného. Mělo by stačit zajet do města, koupit mobilní telefon a sim ho bude mít stále při sobě. Bude možné posílat i SMS.
Jak to zvládnou naše počítače?
Co se týče hardwarových nároků, tak zatím není nic známo. Ale hodně lidí mohla napadnout zásadní otázka: co by to bylo za školu bez stovek studentů? Pokud bude na kolejích jen pár studentů, tak to bude vypadat divně. A bude-li jich v budově několik desítek, tak to přece počítače neutáhnu. Všichni zajisté ví, jak se původní hra zpomalovala s přibývajícím počtem simů.
Na tento problém tvůrci myslí. Řeší ho poměrně šalamounsky. Někomu se způsob řešení líbit nebude. Ale ono to asi ani jinak nejde. Hra bude zobrazovt pouze simi ve stejné místnosti (případně budově) jako je váš sim. Takže pokud například budete stát před budovou kolejí, tak nebudete vidět co se děje uvnitř. Pokud vejdete do budovy, tak naopak nebudete vidět co se děje venku. Pokud vás bude zajímat co se děje v některém konkrétním pokoji (třeba zda-li tam vaše přítelkyně někoho nemá), tak do něj musíte vstoupit. Jinak se to nedozvíte. Tím tvůrci docílí toho, že hra bude neustále zobrazovat jen pár simů a datadisk by měl jet i na slabších počítačích.
Jaké změny přinese datadisk do původní hry The Sims 2?
Důležité taky je, co přinese datadisk nového do obyčejného života simů. Studium na vysoké škole bude jen jistá vložka do normální hry. A často se bude stávat, že zrovna nikdo nebude studovat. Bude hra mimo vysokou školu stejná jako původní The Sims 2 a nebo datadisk přinese novinky i do této části? Je potěšující, že nainstalováním datadisku, se změní i původní hra.
Téměř všechny předměty, tapety, dlažby a jiné novinky bude možno použít při stavbě a vybavování domácností a obecních pozemků. Tvůrci slibují "tuny nového nábytku". Uvidíme. Ale je jisté, že se možnosti při stavbě domů značně rozšíří. Dále autoři slibují i vícepatrové sloupy a jakési "spojovací oblouky". Co si pod těmito oblouky představit? Netuším. Možná nějaká podloubíčka? Zřejmně půjde o dva sloupy spojené nějakým ozdobným obloukem. Dekorativní využití při stavbě mostů není třeba zpochybňovat.
Také se můžeme těšit na nové bonusové předměty. Tvůrci slibují, že bonusové předměty za nové kariéry, by měly být obzvláště vypečené.
Výhodou je i obohacení obecních pozemků. Všechny kavárničky, tělocvičny, koncertní haly a obchůdky, které budou přístupné pro studenty na vysoké škole půjdou vybudovat i na obyčejný obecní pozemek. Takže návštěva města již může být mnohem zábavnější a opět se mírně přiblíží k datadisku Hot Date z TS1.
A dále by měl datadisk do původní hry přinést spoustu drobných vylepšení. Více jídel k uvaření, nové interakce mezi simíky, nové druhy smrti, více oblečení, účesů apod. Takže nic moc převratného. Jen to čeho bylo v původní hře hodně, bude v datadisku ještě víc.

The sims 2-univerzita-obrázky

8. června 2007 v 22:08 | Bajuška

the sims 2-seasons-videa

8. června 2007 v 22:04 | Bajuška

the sims 2-seasons-Info

8. června 2007 v 21:53 | Bajuška

Prožijte všechna roční období se svými Simy!

Vaše simy čekají nové sezónní aktivity zahrnující koulovačku, hon na světlušku, válení se v hromadách listí a mnoho dalšího. Upevněte rodinné vztahy v zimě, nechte vykvést lásku v jarním období, prohlubte přátelství v létě a budujte kariéru na podzim. Prozkoumejte některé z nových zaměstnání nebo si osvojte nové dovednosti. Pozor, ale na nebezpečí pojící se s počasím - omrzliny, popálení sluncem, nachlazení a ostatní neočekávané následky měnícího se počasí. Oblékejte své simy vhodně nebo čelte následkům!

Dramatické a propracované efekty počasí

Do světa The Sims 2 dorazí nové druhy vizuálních zážitků. Nyní vaši simové zažijí vánice, bouřky, blesky a "smrtelné" kroupy. Změny ročních období se promítnou do všech sousedství.

Prospěch z každé roční doby

Roční období ovlivní vztahy, nálady, přání a obavy vašich Simů.

Nové aktivity

Nové způsoby pro vaše simy, jejich rodiny a přátele, jak se společně bavit. Stavte sněhuláka, cákejte po sobě v bazénu, hrajte hru "chyť to" a užijte si bruslení na ledu.

Sklízejte ovoce

Sklízejte každý rok ovoce a vegetariánské plodiny. Smíchejte si nápoje lásky, energetické drinky, lektvary podporující zdraví a další.

Ovládněte nové dovednosti

Vytvořte klub zahrádkářů, který poslouží ke sdílení tipů jak vyšperkovat vaší zahrádku, a získejte ocenění! Chyťte si rybu pro grilování, ale pozor na háček rybářského prutu!

Prozkoumejte 6 nových kariér

Chtějí se vaši simové stát dobrodruhem nebo zápasníkem? Nebo by raději prozkoumali zákoutí hudby, práva, žurnalistiky nebo vzdělání? Nové kariéry s sebou přináší odměny pro každou kariéru - např. heavy metalovou kytaru.

Oblečte se podle ročního období

Oblečte své simíky do sezónních oblečení (outfit), zahrnující zimní kabáty, rukavice, čepice, kabáty do deště a letní oblečení.

Užijte si nové předměty

Ovlivňujte roční období pomocí stroje pro ovládání počasí. Sklízejte ovoce a vegetariánské plodiny ve svém skleníku. Sklouzněte se na kolečkových nebo zimních bruslích. Užijte si zábavu na skluzavce k bazénu a mnoho dalšího.
Život našich Simíků se od vydání hry v roce 2004 výrazně změnil. Simíci už mohou studovat na vysoké škole, bavit se v nočních klubech, otevřít si vlastní obchod nebo si dokonce pořídit psa nebo kočku. Někdo by možná řekl, že je Simíkovský život už dost pestrý, ale minimálně jedna věc ve hře celkem dost chybí. Mluvím o počasí a střídání ročních období. A právě to nás čaká v dalším, již pátém datadisku k Sims 2, pojďme mu nakouknout "pod pokličku".
Čtyři roční období
Ve vašem sousedství se budou střídat všechny čtyři roční doby- jaro, léto, podzim a zima. Střídání si můžete nastavit jak budete chtít pomocí speciálního nástroje "Season Chooser". Pokud nebudete chtít ve svém městečku zimu, jednoduše si místo ní zvolíte léto. Pokud si chcete se Simíky pořádně užít podzim, stačí párkrát kliknout a období se přestanou střídat. Jedno roční období bude trvat šest Simských dnů. Pojďme si představit jednotlivé roční doby.
Na jaře znovu vykvétají rostliny, které přes zimu uhynuly. Na obloze se tvoří mraky, s tím jsou spojeny dešťové přeháňky. Na zahradě se budou tvořit louže, ve kterých se bude vašim Simíkům moc dobře skákat. Ale pozor, neškodný jarní deštík se může kdykoli změnit na nebezpečnou bouřku s hromy a blesky. Blesky mohou zasáhnout vysoké stromy nebo střechy domů, které začnou hořet, ale nemějte strach, déšť oheň rychle uhasí. Obětí blesku se ale může stát i váš Simík, proto se za bouřky venku moc nezdržujte. Jaro je také nejlepší období na budování vztahů mezi Simíky.
Léto by se dalo přirovnat ke klasickým Simíkům bez datadisku. Slunečné počasí, občas nějaký ten mráček. Ideální čas pro opalování u bazénu, ovšem s lenošením na slunci to nepřehánějte, Simíci by mohli dostat úpal a to není zrovna nejpříjemnější… V létě mají Simíci dobrou náladu, proto se snadněji přátelí s ostatními Simíky.
Na podzim se zatahuje nebe, občas můžete čekat déšť. Listy stromů se barví do hnědooranžova a padají na zem, kde je Simíci musejí shrabat na hromadu. S hromadou si potom mohou hrát, vyhodit jí nebo spálit. Pokud se na podzim nudíte, můžete si jít zachytat ryby v jezeře, úlovek poté můžete uložit do lednice nebo ugrilovat. Místo ryby však můžete vylovit ze dna starou botu. Podzim je skvělá doba na postupování v kariéře a rozvíjení svých schopností.
V zimě po celém sousedství poletují sněhové vločky, obloha je zašedlá a zatažená. Většina rostlin přes zimu uhyne, stromy jsou holé. Simíci potřebují teplé zimní oblečení, jinak mohou na zahradě umrznout a jiný Simík ho musí zahřát fénem. Toto období milují všichni Simíci a hlavně děti. Nejen proto, že se mohou koulovat na zahradě, stavět sněhuláky nebo dělat "anděly" ve sněhu, ale pokud v sousedství napadne velké množství sněhu a nedostane se k nim školní autobus, vyučování odpadne a Simíci budou moci řádit ve sněhu celý den. Díky takovým situacím, kdy budou Simíci se svou rodinou zavřeni doma, je zima nejlepší dobou pro zlepšování rodinných vztahů.
Zahradničení
Hlavní činností Simíků v tomto datadisku je bezpochyby zahradničení. Simíci si mohou pěstovat zeleninu i ovoce. Ale předtím, než si váš Simík bude moci pochutnat na čerstvém džusu či ovocném salátu, musí se o své rostliny dobře starat: hnojit, pravidelně zalévat, zastřihovat a stříkat postřikem proti hmyzu a plevelu (pokud to s postřikem přeženete, stane se z vás "zelená víla", o té si povíme za chvíli). Pokud se rostlinám nebude dobře dařit, můžete si pořídit skleník (v několika barvách). Odměnou za toto starání vám bude čerstvé ovoce a zelenina, kterou můžete sami zpracovat (saláty apod.). Pokud vlastníte datadisk "Ve světě podnikání", můžete vámi vypěstované plodiny prodávat v obchodě ostatním Simíkům. Váš Simík se také může stát členem zahradnického spolku, kde bude dostávat odborné rady zahradničení nebo rozšiřovat své zahradnické schopnosti.
Novinky v oblékání simů
Výrazných změn se dočkal nástroj "Create a Sim". Pokud budete chtít dát Simíkům klobouk nebo čepici, budete si moci zvolit typ vlasů, které bude Simík pod čepicí mít. Další změnou je oblečení Simíka. To se nyní bude dělit na domácí a venkovní, což je docela užitečné, neboť běhat ve vánici v kraťasech nebo sedět doma u krbu v zimní bundě není zrovna nejlepší nápad. Pokud budete mít v domě nový objekt - věšák, budou se Simíci převlékat automaticky, když půjdou ven nebo přijdou domů.
Květinová víla a tučnák
Datadisk "Seasons" přináší i dvě nové postavy - jednu herní a jednu neherní. Pokud to bude váš Simík přehánět s chemickým postřikem rostlin, může se z něj stát "Plant Person", tedy něco jako květinová víla. Má zelenou barvu a není těžké jí udržet při životě. Musíte se starat jen o tři základní potřeby: sluneční svit, vodu a lásku. Na rozdíl od herních postav z předchozích datadisků, květinová víla může mít děti, které budou také zelené a místo vlasů jim na hlavě poroste květina. Víly vyléčíte pomocí speciálního lektvaru, který můžete zakoupit v zahradnickém spolku. Neherní postavou je tučňák, který může přijít do vašeho domu a udělat vám v něm nepořádek.
Ostatní informace
Sims2 Seasons přináší i další významné novinky, které bychom si rozhodně měli připomenout. Ty důležitější z nich si uvedeme alespoň v bodech:
 • Plocha pro bruslení (lze na ní bruslit i v létě)
 • Předpověď počasí v televizi (pokud máte předpověď zapnutou, budou vám v pravém horním rohu obrazovky vyskakovat okénka s předpovědí)
 • 6 nových kariér (hráč, učitel, novinář, právník, dobrodruh, hudebník)
 • Stroj na výrobu horké čokolády
 • Nový styl nábytku do kuchyně - Country
 • Možnost stavět zaoblené nebo kulaté bazény, klouzačky do bazénu
 • Simíci si mohou dávat dárky (mohou darovat předměty, které mají v inventáři)

The sims 2-mazlíčci-video

8. června 2007 v 21:51 | Bajuška

the sims 2-seasons-obrázky

8. června 2007 v 21:30 | Bajuška

The sims-mazlíčci-zvířátka

8. června 2007 v 21:27 | Bajuška

The sims 2-mazlíčci-Info

8. června 2007 v 21:25 | Bajuška
Krátce po oficiálním oznámením Sims 2: Pets uspořádal Maxis setkání s vybranými fanoušky. Účastníci tohoto setkání, pořádaném v americkém San Franciscu, pochopitelně pořídili řadu fotek a podělili se s námi o zajímavé postřehy. Tak se pojďme podívat co můžeme letos v říjnu od datadisku Pets očekávat.
Život se psy a kočkami
Již z názvu samotného datadisku je navýsost jasné, že hlavní náplní budou právě domácí mazlíčci. Konkrétně psi, kočky, morčata a papoušci. Zvířata jsou nevyzpytatelná a takový bude i život s nimi. Ale vezměme to pěkně od začátku. Tak zaprvé, domácí mazlíčci sice budou součástí vaší rodiny, ale nebude je možné ovládat. Je to logické, pouze jim budete moci dávat příkazy, hrát si s nimi a tak podobně. Ovšem cheatem půjde zapnout možnost přímého ovládání. Zvířátek budete moci mít v jedné rodině až šest (nepočítají se do limitu osmi simů). Ostatně prohlédněte si všeříkající obrázek V jedné rodině nemůže být více jak 10 členů. Šestičlenná rodina tak může mít maximálně čtyři mazlíčky, zatímco osmičlenná rodina jen dva.
Ptáte se jak získáte mazlíčka pro svou rodinu? Tak, buď si jej vytvoříte přímo s novou rodinou nebo jej adoptujete přes telefon. Na přítomnost mazlíčků ve hře pochopitelně zareagují také simové, kteří budou toužit po mnoha věcech s nimi souvisejícími. Obzvláště děti budou těmito přáními přímo překypovat.
Ale vraťme se k mazlíčkům samotným. Ti budou procházet třemi životními cykly, kterými jsou štěně/kotě, dospělý a starší. Stejně jako simové budou i mazlíčci mít své potřeby, které bude nutné uspokojit. K tomu poslouží předměty jako pelíšek, miska, hračky nebo třeba psí bouda. Ale, pozor nespokojení psi často sežvýkají cokoliv na co v domě narazí, podobně na tom jsou kočky, které ale preferují spíše škrábání pohovek. Vyplatí se tedy koupit speciální objekt "Chewinator by ChompCo.", který bude cílem ničivých aktivit namísto vašeho nábytku.
Nové kariéry, ale pro zvířata!
Ano, datadisk Pets po delší době (poprvé a naposledy to byla Univerzita) vnese do hry nové kariéry. Ovšem nepůjde o kariéry ledajaké. Budou ušity přímo na míru vaším mazlíčkům! Konkrétně můžete očekávat oblast show businessu, bezpečnosti a služeb, kde budete moci zaměstnat své psy. V praxi to bude probíhat tak, že si pro vašeho čtyřnohého přítele přijede odvoz, který jej dopraví klasicky dopraví do zaměstnání.
Vytvořte si svého mazlíčka!
Svého mazlíčka si budete moci, stejně jako simy a batolata, upravit v menu "Create a Family". Hned v úvodu si vyberete, že místo símíka chcete vytvořit čtyřnohého člena vaší rodiny. V tuto chvíli můžete zvolit věk, pohlaví a stáří a pochopitelně také jméno vašeho mazlíčka. K dispozici je přes 40 vytvořených plemen psů a koček. Navíc si můžete stahovat nové z oficiálních stránek a nebo ukládat své vlastní.
Kromě již zmíněné volby plemena můžete v editoru Create-a-Pet upravovat spoustu věcí. Jednak můžete měnit fyzické dispozice - tedy tvar těla, velikost nosu, barvu očí, velikost tlapek nebo uši. Ve třetím kroku můžete vybrat obojek. Daleko zajímavější, a jistě i používanější, bude možnost úpravy srsti. Maxis zde přichystal zajímavý systém, který spočívá v nanášení několika vrstev textur na sebe. Tyto vrstvy můžete prohazovat, zprůhledňovat a také si volit různé vzorky. Nemusím snad připomínat, že tímto způsobem bude možné vytvářet unikátní srsti.
Podobně jako je tomu u simů budete možné definovat "osobnost" vašeho chlupatého přítele - balancovat se bude mezi vlastnostmi génius/hlupáček, nadaný/praštěný, rozjařený/líný, samotářský/přátelský, agresivní/zbabělý, vepřík/mlsný psík. Představu o náplni jednotlivých částí menu "Create-a-Pets" můžete vydět na následujících obrázcích:
Morčata a papoušci
Psi a kočky nejsou jedinými domácími mazlíčky, které datadisk Pets nabídne a tak se pojďme podívat na ty ostatní. Těmi jsou morčata a papoušci a také ryby ve zcela novém mořském akvárium (pouze dekorace). O morčata a papoušky se budou muset vaši simové starat stejně pečlivě jako o své čtyřnohé mazlíčky, bude nutné je krmit a starat se o ně. Simové je budou moci vyjmout z klece a hrát si s nimi, ale pozor, takový papoušek lítající po kuchyni není nic příjemného. Papoušky dokonce budou vaši simové moci učit mluvit!
Ostatní vychytávky datadisku
Novinek v datadisku Pets bude spoustu, v tomto článku jsme se pokusili shrnout to nejzásadnější, jistě jsme něco opomněli a řada podrobností jednoduše není zatím známa. Přesto si pojďme ještě vyjmenovat některé drobnosti. Tak například začněme od stavebního módu. Zde můžeme očekávat nový demoliční nástroj s jehož pomocí rychle zdemolujeme klidně celou polovinu domu. Nově bude přítomný také nějaký nový nástroj pro terénní úpravy. Rovněž si nově budete moci ozdobit vzhled svého sousedství několika novými dekoračními objekty. Například si jej "zkrášlit" chladícími elektrárenskými věžemi.
Další novinkou bude přítomnost nového systému "encyklopedie herních tipů". Ten bude možné vyvolat kdykoliv během hry a zjistit různé rady. Tento systém je prý teprve rozpracován, takže nejsou známy detaily. Pokud vás zajímá jak bude probíhat woohoo v podání zvířecích obyvatel simího světa, pak pro vás máme informaci, že woohoo bude probíhat v jejich obydlích (např. psí bouda).
Očekávat můžete například také nový dekorativní styl s vesmírnými motivy - od futuristického nábytku, přes tapety s povrchem měsíce až po kulaťoučká okna reflektující sluneční soustavu. Podobných novinek bude jistě celá řada a postupně se o nich dozvíte z obrázků nebo našich novinek.

The sims 2-mazlíčci-fotky

8. června 2007 v 21:24 | Bajuška
Vytvořte vašim simům perfektní domácí mazlíčky. Trénujte je, hrajte si s nimi a zamilujte si je! Vyberte si ze spousty plemen psů a mnoha druhů koček. Nebo si jednoduše vytvořte svého unikátního mazlíčka. Vaši simové budou moci své mazlíčky učit novým trikům, vzít je na procházku do parku nebo jim budou moci koupit hračky, pelíšky a mnoho dalšího. Ale pozor, mazlíčci mají velmi nepředvídatelné myšlenky!

Simové mají domácí mazlíčky!

Osvoj si psy, kočky, morčata nebo papoušky a hraj si s nimi. Trénuj své domácí mazlíčky a uč je novým trikům. Mazlíčci mají dokonce vlastní "osobnost" - jsou chytří, přátelští, směšní či rozjaření.

Vytvoř si své mazlíčky

Vyber si z více než 22 plemen psů, zahrnujících např. retrívry, bígly, mopsy a schnoodly, a z 15 druhů koček mezi nimiž jsou siamská a mainská mývalí kočka a mnoho dalších. Také můžeš využít své fantazie k vytvoření vlastních druhů - a to úpravami vzhledových rysů jakými jsou tvar těla, barva, srst, čumák a uši. Přítomnost genetických informací v krvi vašich mazlíčků umožní vznik zcela nových plemen.

Sedni, lehni, sedni!

Simové mohou povzbuzovat nebo ukázňovat své mazlíčky, ale trénování je může vyvést z míry, dokonce budou "dělat mrtvé", aby se tréninku vyhnuli. Neukáznění mazlíčci by mohli vykopat díru na trávníku, podrápat pohovku, převrhnout koš s odpadky nebo jiným způsobem překvapit svého majitele, ale simové mohou správným tréninkem změnit chování svých mazlíčků!

I mazlíčci mají kariéru

Nyní již nebudou vydělávat pouze vaši simové! Vytrénovaní mazlíčci budou moci také vydělávat a žít jednou ze tří kariér - show business, bezpečnost a služby. Každé povolání jim nabídne pět pracovních úrovní.

Přátelé pro životní styl

Mazlíčci se stanou plnohodnotnými členy vaší rodiny a budou spolu prožívat zajímavé momenty - děti hrající si se štěňátky, teenager využívající půvabu svého zvířátka k získání pozornosti, dospělí sledující televizi společně s kočkami a nebo starší simové užívající si slunný den v parku se svým psím společníkem.

Pochlub se svými mazlíčky

Sdílej své oblíbené mazlíčky s ostatními hráči Sims 2: Pets prostřednictvím systému pro sdílení Sims 2 obsahu.
 
 

Reklama