Srandičky

srandovní obrázky

7. května 2007 v 16:54 | Sisula

vtipné texty

7. května 2007 v 16:44 | Sisula
Pivo s mírou
Lékaři ze Světové zdravotnické organizace zveřejnili výsledky analýzy, která zjistila přítomnost ženských hormonů v pivu. Podle této teorie proměňuje pivo muže v ženy, proto doporučují odborníci pití piva omezit. Ctitelé pěnivého moku doufají, že výzkum se mýlil. Vědci však tvrdí, že výsledky jsou nezpochybnitelné.

Svou teorii dokonce podpořili pokusem, při němž muselo sto mužů vypít šest piv během jedné hodiny. Při následné prohlídce bylo zjištěno, že všichni muži, kteří se experimentu zúčastnili, přibrali na váze. Navíc také začli nadměrně, zbytečně a beze smyslu mluvit, stali se přecitlivělými a přestali rozumě myslet. Dále se přeli o malichernosti a odmítali se omluvit, i když nebyli v právu. A konečně - nedovedli řídit auto a nebyli schopni základních sexuálních funkcí. Někteří dokonce museli sedět při močení...

Vtipy

7. května 2007 v 10:38 | Sisula
Manželé na procházce
"Teda paní Koutná, včera jsem viděla, jak si ten Horáček od vedle vede nějakou ženskou." povídá jedna drbna. "Ale jděte, vždyť to byla jeho manželka." "Opravdu? A jak jste to poznala?" "Jednoduše. Držel ji pod krkem."

Nejrychlejší věc
Co je rychlejší než světlo? Drby!


Plešatý a beznohý
Je plešatý a beznohý na motorce a plešatý říká: "Šlápni na to ať mě vlajou vlasy."

Chlapeček
Ptá se paní učitelka ve škole, jestli někdo z dětí ví, zda byl jejich dědeček nebo babička v koncentračním táboře... Nikdo se dlouho nehlásí až se přihlásí chlapeček a řiká: "Můj dědeček umřel v koncentračním táboře." Paní učitelka se ho ptá: "To je hrozné a copak se mu stalo?" a chlapeček na to: "On spadnul ze strážní věže.."

Chytrý chlapec
Dežo kope kanál. Postaví se za něj policajt a dlouze si ho prohlíží. Zachvíli Dežo položí krumpáč a povídá policajtovi: "Čo sa pozeráš? Keby si sa lepšie učil, mohol si kopať so mnou!"

Mezi bezdomovci
"Jestlipak víš, Karle, co je to horor?" říká jeden druhému. "A jakpak by ne! Horor je, když nemám ani na jedno pivo."
Otcovská rada
Dva otcové se baví v kavárně o svých dospívajících dcerách. "Už jsi jí vysvětlil, co má dělat, kdyby jí přepadl chlípný chlap?" ptá se jeden. "Co by měla dělat? Rychle utéct, to je jasné." "A to myslíš, že dospělému chlapovi jen tak mýrnix týrnix uteče?" "A co bys jí poradil Ty?" "Já bych jí řekl: Klidně si vyhrň sukni." "A co pak?" "Pak vyzvi toho muže, ať si stáhne kalhoty." "To myslíš vážně?" "Samozřejmě, a až si je stáhne, tak můžeš utíkat!"

Crazy frog

5. května 2007 v 18:36 | Sisula
crazy frog spoof
crazy frog funny cool
Crazy Frog - In Da House
Crazy Frog Foolball Edation
Crazy Frog-Popcorn
Crazy frog fishing
Crazy Frog Last Christmas

Hippo and Dog

5. května 2007 v 18:26 | Sisula
in the jungle
Hippo and Dog Disco Dancing :)
Hippo and Dog in the Beach :)
Hippo and Dog again

Hippo and Dog Yogurt Talk :)

Hippo and Dog Pumpking Trouble :)

Hippo and Dog Brushing Teeth

Hippo veterinario (VET)

Hippo and Dog... another round :)

Lion seul 5

Spiderman

5. května 2007 v 18:14 | Sisula

zvláštní domino

5. května 2007 v 18:12 | Sisula
Jen nevím, jestli není škoda těch počítačů :-)
 
 

Reklama