Pussycat dolls

Rozvrh hodin Pusycat dolls

12. července 2007 v 22:19 | Janička

Klipíky

19. dubna 2007 v 13:17
Beep
Sway
dont cha
Buttons

Fotečky Pussy

19. dubna 2007 v 13:09 | Sisula

Členky

19. dubna 2007 v 13:01 | Sisula
Melody Thornton
Datum narození: 28.9.1984
Místo narození: Phoenix, Arizona, USA
Životopis
Po Nicole Scherzinger je druhou nejvýznamější zpěvačkou této skupiny. Melody má úžasný hlasový rozsah po své mexické babičce, která byla zpěvačka a její afroamerický dědeček byl bluesový kytarista. Než se tato skupina proslavila doprovázeli Christinu Aquileru v Mtv Diary, kde je poprvé objevila Melody.
Nicole Scherzinger
Datum narození: 29.6.1978
Místo narození: Honolulu, Havajské ostrovy, USA
Životopis
Zpěvačka je Havajsko-Rusko-Filipínského původu. Její rodina měla pořad, kde její matka byla tanečnicí. Vždy věděla, že se má stát zpěvačkou. Ve státní univerzitě v Daytonu se specializovala na divadlo a tanec. O tři roky později zkusila i místní modeling. V té době, hledala skupina Days of the new zpěvačku. Nicole nahrála se skupinou pár písniček, ale pak se vrátila do školy. O pussycat dolls se dozvěděla od své spolubydlící. Zpívala před manažerem a stala se z ní vedoucí zpěvačka skupiny. A je také jedinou členkou, která píše texty.
Carmit Bachar
Datum narození: 4.9.1974
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Životopis
Založila neziskovou organizaci (Smile with me)pro děti, které trpí rozštěpem rtu. Sama ho má ale k nepoznání. Vystupovala v klipu, v reklamáchi ve vedlejších rolích.
Jessica Sutta
Datum narození: 15.5.1982
Místo narození: Miami, Florida,USA
Životopis
Už od 14 let se věnuje tanci. Chodila do taneční školy, kde ji zaujal balet a začala se mu věnovat. Po zranění se soustředila na divadlo. Až po několika měsících se opět vrátila k tanci.
Ashley Robetrs
Datum narození: 14.9.1981
Místo narození: Phoenix, Arizona, USA
Životopis
Od tří let se věnuje tanci a od desíti let zpěvu. Její otec byl bubeník a matka je instruktorka pilates. V Los Angeles, kam se přestěhovala, studovala moderní tanec. Je také profesionální modelka. Objevila se i v reklamách.
Kimberly Wyatt
Datum narození: 4.2.1982
Místo narození: Warrensburg,Missouri, USA
Životopis
Tancovala od sedmi let, od 14 si tak přivydělávala na studia. Tancovala na parnících a kasínech.

O skupině

19. dubna 2007 v 11:06 | Sisula
Taneční skupinu Pussycat Dolls tvoří šest členů (členek),jejich nejvetší hity jsou Don´t Cha , Stickwitu nebo Beep. Na každý koncert si každá navrhne oblečení, to se pak doplňí znakem jejich skupiny a jménem jich samotných.
 
 

Reklama