O.C. california

Videa O.C.

17. června 2007 v 19:56 | Bajuška

Samaire Armstrong - Anna Stert

17. června 2007 v 19:39 | Bajuška
http://images.starpulse.com/Photos/pv/Samaire%20Armstrong-17.jpg

http://eur.i1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/mo/premiere_photo/20060515/09/3198313294.jpgSamaire Armstrong Pics

Samaire Armstrong ImagesSamaire Armstrong PicturesSamaire Armstrong GallerySamaire Armstrong Photos01200001161mtvas 3 bas2 bnormal mag4normal maxim004normal sa12 001normal sam001normal Samaire Armstrong-23sam samaireSamaire Armstrong-43Samaire1Samaire2Samaire3

Melinda Clarke - Julie Cooper

17. června 2007 v 19:32 | Bajuška
http://images.starpulse.com/Photos/pv/Melinda%20Clarke-16.jpg
Datum narození:24.srpna1969
Místo narození:Dana Point,California,USA
Melinda pracuje bez přestávky už od svých osmnáctých narozenin.Jen tři dny po tom, co se přestěhovala do LA,dostala úlohu ve známém seriálu,,Dny našich životů".Mezi její najznámější filmy patří "Spawn" a ,,The Killer Tongue", za které dostala ocenení jako nejlepší herečka roku 1996 na filmovém festivalu veŠpanělsku.Ve světe seriálů si zahrála například v seriálu ,,Xena"(to ani nevim:)) a jako poslední získala roly provokativní Lady Heather v seriálu ,,Kriminálka CSI".Jako profesionálně trénovaná sopranistka si vychutnává i různe muzikály.Doteď zpívala v muzikálech jako ,,Oklahoma" , ,,West Side Story" či ,,Sound of Music".Taktéž velmi úspěšně působí na divadelní scéně v oblasti drama.Melinda je vdaná a je matkou dvouletého děvčátka.
120148572 small23 1 bjulie01melinda clarke 001

Tate Donovan - Jimy Cooper

17. června 2007 v 19:25 | Bajuška

Tate Donovan

Herec

Datum narození: 25.09.1963
Místo narození: New York City, USA
Znamení: Váhy

Životopis: Vyrůstal v New Jersey a nejprve vše nasvědčovalo tomu, že bude následovat svého otce v povolání lékaře. Nakonec se však rozhodl pro studium herectví, které absolvoval na University of South California (USC).

Poté pracoval jako fotograf v Omaze, než zahájil v pol. 80. let profesionální hereckou dráhu na regionálních a mimobroadwayských divadelních scénách (např. hry Richarda Greenberga Americký plán, Martina Shermana Bent), ve filmu a v TV, kde účinkoval v seriálu Partners (1995, Partneři) a jako host se objevil v seriálech Family Ties (Rodinná pouta - ČTV), Friends (Přátelé - ČTV), Ally McBeal (Ally McBealová - ČTV), Magnum, P.I. (Magnum - ČTV), Tales from the Crypt (Příběhy ze záhrobí - ČTV), Homicide: Life on the Street (Vražda: Život na ulici) a Hill Street Blues (Poldové z Hill Street - ČTV).

Na film. plátně poprvé upoutal pozornost dvěma rolemi mladíků, prožívajících osudové chvíle ve vzdušných a kosmických výšinách: ambiciózní pilot Luke Sinclair z posádky amerického bombardéru, který po dramatických peripetiích splní svůj poslední úkol, ve válečném thrilleru Memphiská kráska (r. M. Caton-Jones); frekventant výcvikového střediska pro kosmonauty Kevin Donaldson, který vinou technické chyby odstartuje s raketoplánem do kosmu, ve sci-fi Vesmírný tábor (r. H. Winer).

Zaujal rovněž úlohou léčeného narkomana Donalda Towlea v melodramatu Čistý a střízlivý (r. G. G. Caron). Namluvil titulní postavu v animovaném snímku Hercules. Hrál v krátkých filmech Waiting for Woody (1998, Čekání na Woodyho; r. Grant Heslov), 4 a.m.: Open All Night (1999, 4 hodiny po půlnoci: Otevřeno celou noc; r. John Miller Tobin) a Jesus & Hutch (2000; r. Paul Harriston).

Příležitostně se vrací k divadelní činnosti; na Broadwayi se představil v obnovené premiéře Ingeho Pikniku a po boku Judi Denchové v dramatu Davida Hareho Amy's View (1999). Působí také jako hudebník; hraje na housle ve své skupině The McGuffins, orientující se na tradiční irskou hudbu. Zájem tisku přitahoval svými milostnými vztahy s herečkami Sandrou Bullockovou a Jennifer Anistonovou.
http://www.cinemacafri.com/img/foto/pequeno/Tate-Donovan.jpgKelly Rowan - Kirsten Cohen

17. června 2007 v 19:14 | Bajuška
Narodila se v Otawwě a je to přírodní blondýna!Když jí bylo 19 byla v nějaké show v televizi. Přivydělávala si modelingem a jako prodavačka v obchodě. V 1990 šla do Los Angeles, Po nějaké další televezní shiow dostala konečne roli ve filmu Steven Spielberg's a to Hook (1991) jo Petra Pana matka. Poté následovalo 187 (1997) a Three To Tango
http://savetheoc.wordpress.com/files/2006/06/kellyseason31.jpg17554 krowan limages496287 Kellykellykellyrowanpic1OC kelly

Peter Gallagher - Sandy Cohen

17. června 2007 v 16:41 | Bajuška

Věk: 51
Znamení: Lev

Minibiografie:

Narodil se 19. srpna 1955 v Armonk, New York. Má dvě děti, syna Jameyho a dceru Kathryn. Vystudoval univerzitu Tufts v New Yorku.
V čem hrál:
The O. C. (2003-2006)
American Beauty (1999)
Superman (1998)
Titanic (1996)
Last Dance (1996)


Úloha v O. C.
V seriálu O. C. je Sandy ženatý s Kirsten. Mají společně jednoho syna Setha a společně se starají i o Ryana. Sandy pracuje jako právník, díky tomu se mu aj podařilo zachránit Ryana z vězení.

http://www.leflt.com/annuseries/encyclopedie/personnalite/img/511.jpg

Benjamin McKenzie-Ryan

17. června 2007 v 16:30 | Bajuška
datum narození27.11.1978
bydlištěSanta Monica, California
znamenípanna
Narodil se v Texasu, vystudoval střední školu "Austin High" a promoval na univerzitě "Virginia" (jako jeho otec a matka), jehož hlavní obor byla Ekonomie.Po třech letech po promoci se Ben odstěhoval do New Yorku, kde se rozhodl věnovat divadlu. Porvé se objevil ve hře "Life is a Dream" ("Život je sen") v Soho Repu. Nejčastěji se objevoval ve Williamstown na festivale ve hře "Street Scene" ("Uliční scéna") a v "The Blue Bird" ("Modrý pták") a na jeho univerzitě "Virginie" v "Measure for Measure" ("Vzít míru na míru") a v "Zoo Story" ("Zoo příběh"). Po nějaké době se odstěhoval do L.A., kde se zůčastnil castingu na seriál "JAG" a "The District" (pouze vedlejší role). Jeho hlavní role nastala v seriálu "The O.C." jako Ryan Atwood, kluk z chudé čtvrti, který dostal druhou šanci.
b7

Misha Barton-Marrisa Cooperová

17. června 2007 v 16:18 | Bajuška
Mischa Barton rozvinula svoje rozsáhlé filmové a divadlní shrnutí jistě i tím, že je jednou z nejvyhledávanějších mladých hereček svojí generace. Její filmový debut se vyskytl roku 1998-Sam Rockwell,oproti kritizovanému Lawn Dogs,natočenému už v roce 1997.Následoval film Pups /1999/,moderní verze Bonnie&Clyde. V roce 1999 dostala roli ve filmu Sixth Sense (Šestý smysl),kde si zahrála po boku Bruce Willise a Haleyho Joela Osmenta. Tentýž rok následoval film Nothing Hill s Julii Roberts a Hughem Grantem. Postupně dokončila práce na dodatečných rolích.Včetně Lost and Delirious (2001) a Skipped Parts (2000) s Jennifer Jason Leigh a Drew Barrymore. V devíti letech Mischa začla hrát v divadle v New Yorku s rolí ve hře Slavs!.Dále hrála například ve hře Twelve Dreams jako Emma Hatrick,Where the Truth Lies nebo One Flea Spare.Zahrála si dokonce na New York Shakespeare Festival (Festivalu Shakespearových her v New Yorku). Mischa se objevila ve třech sériích All My Children. Zahrála si v televizním filmu Frankie&Hazel,kde hrála baletku a basebalistku Frankie, objevila se v osmidílném seriálu na ABC "Once And Again". Mischa bydlí se sestrami a s rodiči v residenci na Manhattnu.Její nejznámější role je v seriálu The O.C., kde si zahrála Marissu.
Mischa BartonMischa BartonMischa BartonKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Adam Brody-Seth Cohen

17. června 2007 v 16:05 | Bajuška
Datum narození:15.12.1979
Narodil se a vyrůstal v San Diegu,CA. Adam Brody strávil své mládí s přáteli, zábavou a surfováním. Po dokončení studia přesvědčil své rodiče,aby mu dovolili chodit na univerzitu v Los Angeles. Nicméně, místo toho aby se zapsal do školy, najal si soukromého učitele herectví, podepsal smlouvu s osobním manažerem a brzy se objevil v televizním seriálu "Growing Up Brady," jako Barry Williams.
Brzy poté byl Adam Brody obsazen jako vedoucí postava Zack v seriálu MTV "Now What?". Jeho televizní úspěch rychle rostl a zahrnoval role jako Coop v "Once and Again," ; opakující se role Dave v "Gilmore Girls" (Gilmorova Děvčata) ; a hostující role v seriálech "Judging Amy," (Soudkyně Amy); "Family Law" ; "Smallville".
Brodyho filmový budoucí úspěch zahrnoval Warner Bros. "Grind," ; v roce 2002 thriller "The Ring" (Kruh) ; "Holding Out Hope" ; a megahit "Mr. & Mrs. Smith," (Pan a Paní Smithovi) po boku Brada Pitta a Angeliny Jolie. V poslední době má Adam zajištěnou roli s Meg Ryan ve filmu "In the Land of Women" s režisérem Jonathanem Kasdanem.
http://www.vidiot.com/OC/images/OC-AdamBrody-01.jpghttp://www.theocimages.com/albums/Adam/Promos/season2/10.jpghttp://img125.imageshack.us/img125/9071/brody1sm.jpg16590.jpg

Rachel Bilson-Summer

17. června 2007 v 15:51 | Bajuška
Narodila sa v LA, v hereckej rodine. Studovala na Notre Dame High School. Pocas studia sa zvykla objavovat v divadelnych hrach. Hned po vystudovani, sa snazila kracat v rodinnych slapajachMilovnicka baseballu a hlavne velka faninka klubu Los Angeles Clippers. Jej dalsia vasen je moda. So svojou najlepsou kamaratkou byva v dvojizbovom byte v Hollywoode. Je zasnubena s Adamom Brodym, s ktorym si zahrala v seriali O. C. California zalubeny parik. Vravi o sebe ze je povahovo uplne odlisna od Summer, ktoru hrala v O.C. Zahrala si aj v tituloch ako: That ´70s show nejaku malu ulohu, dalsiu malu ulohu v Buffy the Vampire Slayer, 8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter, The last Kiss.
http://www.vidiot.com/OC/images/OC-RachelBilson-01.jpg

fotešky

17. června 2007 v 15:38 | Bajuška
Click to view full size image
Click to view full size image
O čem to je:
Ocitáme ve světě nafrněných zbohatlíků v uzavřené vilové čtvrti
V Newport Beach v Kalifornii. Zdá se,že jejich konzervativní život v tomto pozemském ráji nemá jedinou chybičku. Ale pod třpytivou slupkou se skrývají stejně závislí a nespokojení lidé jako všude jinde
na světě.A pak mezi ně vtrhne kluk z ulice-Ryan přinese do této nabubřelé,povrchní společnosti svěží vítr. Staré vztahy se bortí,rodí se nové city,díky jeho bezprostřední povaze vznikají nová,nečekaná přatelství…
 
 

Reklama