Bomfunk MC´s

Freestyler

14. května 2007 v 16:20 | Bajuška
Freestyler
Freestyler...rock the microphone
Straight from the top of my dome
2x

Stereo with the freestyler

I gotz to hmmm, to throw on
And go on, you know i gotz to flow on
Selectors on ya radio play us
'Cause we're friendly for ozone
But that's not all so hold on
Tight, as I rock the mic right
Oh.. excuse me, pardon
As I syncronize with the analyzed
Upcomin' vibes the session,
Let there be a lession, question
You carry protection
Or will your heart go on
Like Celine Dion - Karma Chameleon
Arselhole

Yeaah, straight from the top of my dome
As I rock, rock, rock, rock, rock the microphone
4x

Hit me!

Styles, steelos, we bring many kilos
So you could pick yours, from the various
Ambitious, nutrious, delicious, delirious
Or vicious, just tell us
We deliver anything from accappellas
To best sellers, suckers get jealous
But their soft like marshmellows
you know they can't handle us
like debbie does dallas
Yeah, we come scandalous so who tha fuck
Is alice, is she from buckinham palace?

Yeaah, straight from the top of my dome
As I rock, rock, rock, rock, rock the microphone
4x

Hit me!

Freestyler...rock the microphone
Straight from the top of my dome
Freestyler...rock the microphone
Carry on with the freestyler

Yeaah, straight from the top of my dome
As I rock, rock, rock, rock, rock the microphone
4x

Hit me!

Foto Bomfunk MC´s

14. května 2007 v 16:11 | Bajuška
DJ-Gismo
B.O.W.

Info o Bomfunk MC´s

14. května 2007 v 16:02 | Bajuška
Finská partička, kterou už od začátku vede a za všechny pravosti a nepravosti může on, týpek jménem Ebanks [spolupracoval třeba na Radium Round od Waltari:)], je zajímavá nejen svou hudbou, ale i svým stylem, jakým dává najevo své názory. V roce 1998 vydala slavné album "In Stereo", na kterém byl vydán i veleslavný singl FREESTYLER. KDO by ho neznal? Ten hnul světovými hitparádami tak, že se držel několik týdnů na prvních místech a absolutně odpoutala svým bezkonkurenčním samplem a stylem, jakým byla pojata. A to byla sestavena pouze z digitálních zvuků a ze zvuků nahraných externě. Jinak žádné nástroje na živo! Maximálně ta havajská kytara a that's all:)) Kritikou i obecenstvem přijata. Dodnes ji uslyšíte v rádiích a každý ji zná.
Problém [nebo jak o říci] Bomfunk MC's byl, že nehráli žádný z dosud přístupných hudebních žánrů. Proto se pan Ebanks podrbal na hlavě a vymyslel si takzvaný "Electric Dance" a bylo vymalováno:) Ten v sobě kloubí prvky dance, disco, techno, haus, rap, hip-hop, funerals, samba, metal, blues, tango, rock, funk, jazz, punk, humpa a takovéto podobnosti. Ale nezaměřily se na určitý styl hudby a udělaly si prostě svůj.
Krom toho se daly dohromady s finskou breakovou skupinu se jménem "B-Boys & B-Girls:", se kterými pořádají turné a dělají koncerty.
Kdybyste si pouštěli "In Stereo" pořád dokola a najednou si pustíte na jeden poslech nějakou písničku z "Burnin' Sneakers", řeknete si: "Áááá, starý dobrý bomfunky!". Ale pokud si budete pouštět BS pořád dokola, zjistíte, jak moc se jejich muzika posunula dopředu. Tak má vypadat evoluční revoluce! Tak se nám to líbí! Podle mého soudu je tu více "vypalovaček" než na IS, opravdu si budete po poslechu v duchu přehrávat ty chytlavé samply a melodie..
První singl "Super Electric" se v ČR bohužel neobjevil, i když se v britském žebříčku umístil na prvním místě a držel se tam asi 5 týdnů. Je to asi nejlepší píseň alba. Druhý singl se zpěvným vokálem (MAX'C) "Live Your Life" patří k dalším povedenějším věcem, co tahle deska nabízí. Oproti tomu, se krčí skladba "Throw 1 Back At Cha", která i když s povedenou melodií připomíná doby dávné, kdy se do rapovaných skladeb přidal juchající dav fanynek a se stylem hudby Bomfunk MC's se ani na toto album moc nehodí. Největší překvapení celé desky přichází v "Something Goin' On" s hostující vokalistkou Jessicou Folcker. Svým chytlavým refrénem je to však největší kandidát na hit. Tato píseň byla i zařazena na "SOUNDTRACK - The Official Album of the 2002 Fifa World Cup."
Opravdu stojí za poslech věci jako "Back To Back", "Where's The Party At" nebo dokonce "We R Atomic". Opravdu moc podařené věci!
Narozdíl od Waltari nebo Mr. Bungle je tato hudba "odlehčenější" a stravitelnější, díky své složité jednoduchosti. Proto to CDčko můžete poslochat pořád dokola a dokola.. A garantuji, že se Vám to jen tak neoposlouchá, protože tohle je fakt síla!! Mohu pouze doporučit! Zvláště těm, co se líbilo album IS!! Nebudete zklamáni!
 
 

Reklama