Beyoncé Knowles

Rozvrh hodin Beyonce Knowles

12. července 2007 v 21:37 | jana

klipíky Beoncé

27. června 2007 v 14:27 | Sisula
beyonce
irreplaceable
To the left To the left To the left To the left Mmmm to the left, to the left Everything you own in the box to the left In the closet, thats my stuff Yes, if I bought it, baby please don't touch (don't touch) And keep talking that mess, thats fine Could you walk and talk, at the same time? And its my name thats on that jag So go move your bags, let me call you a cab Standing in the front yard, telling me How I'm such a fool, talking 'bout How I'll never ever find a man like you You got me twisted You must not know 'bout me You must not know 'bout me I could have another you in a minute Matter fact, he'll be here in a minute (baby) You must not know 'bout me You must not know 'bout me I can have another you by tomorrow So don't you ever for a second get to thinkin' You're irreplaceable So go ahead and get gone Call up that chick, and see if shes home Oops I bet you thought, that I didn't know What did you think I was putting you out for? Because you was untrue Rolling her around in the car that I bought you Baby, drop them keys Hurry up, before your taxi leaves Standing in the front yard, telling me How I'm such a fool, talking 'bout How I'll never ever find a man like you You got me twisted You must not know 'bout me You must not know 'bout me I could have another you in a minute Matter fact, he'll be here in a minute (baby) You must not know 'bout me You must not know 'bout me I can have another you by tomorrow So don't you ever for a second get to thinkin' You're irreplaceable So since I'm not your everything How about I'll be nothing? nothing at all to you (nothing, nothing) Baby I won't shed a tear for you (I won't shed a tear for you) I won't lose a wink of sleep (a wink of sleep) Cause the truth of the matter is (truth is) Replacing you is so easy To the left, to the left To the left, to the left Mmmmm To the left, to the left Everything you own in the box to the left To the left, to the left Don't you ever for a second get to thinking You're irreplaceable You must not know 'bout me You must not know 'bout me I could have another you in a minute Matter fact, he'll be here in a minute (baby) You must not know 'bout me You must not know 'bout me I can have another you by tomorrow So don't you ever for a second get to thinkin' (baby! hey yea) You must not know 'bout me You must not know 'bout me I could have another you in a minute Matter fact, he'll be here in a minute (baby) You can pack all your bags we're finished Cause you made your bed now lay in it I could have another you by tomorrow Don't you ever for a second get to thinkin' You're irreplaceable

fotečky Beyoncé

27. června 2007 v 14:17 | Sisula
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles

životopis Beyoncé

27. června 2007 v 13:57 | Sisula
Beyoncé Knowles
Datum narození: 04.09.1981 Místo narození: Houston, Texas, USA Znamení: Panna

Životopis: Beyoncé Knowles začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.

Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.

Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003"Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr..
 
 

Reklama