Hlavní postavy

18. března 2007 v 10:21 | Sisa |  Charmed
Prue Halliwell
Prue je nejstarší ze sester. Po smrti babičky Penny se musí starat o své mladší sestry. Jediná její výhoda je, že si pamatuje na jejich matku Patty. Měla přítele Andyho, se kterým se rozešla.
Schopnosti:
- telekineze, díky teré může hýbat s předměty i osobami
- astrální projekce, umožňuje přenést se na jakékoliv místo, ale samotná upadá do transu
Piper Halliwell (Wyatt)
Piper je prostřední dcera Patty a Victora (po smrti Prue nejstarší). Baví ji vaření, díky kterému pracuje v restauraci Quake. Později si založí velmi navštěvovaný klub P 3. Její velkou láskou je světlonoš sester Leo, za kterého se provdá a bude s ním mít dvě děti, Wyatta a Chrise.
Schopnosti:
- zmrazování času, díky kterému může cokoliv a kohokoliv zastavit
- molekulární urychlení, což znamená, že nechá cokoliv vybuchnout
Phoebe Halliwell (Turner)
Phoebe je nemladší ze sester (po smrti Prue prostřední). Na svou matku si vůbec nepamatuje. Seznámí se s Colem Turnerem, kerého si vezme, ale po zjištění, že je zdroj ho sestry zabijí. Pracuje v časopise The Bay Mirror, ve kterém dělá díky svým schopnostem skvělou novinářku.
Schopnosti:
- předtuchy, které jí umožňují vidět budoucnost
- levitace (umí létat)
- empatie, díky ní cítí emoce druhých
Paige Matthews
Paige je úplně nejmladší. Je to dcera Patty a jejího světlonoše Sama. Se sestrami se seznámili na pohřbu Prue. Pak se k nim nastěhuje.
Schopnosti:
-transportování, díky kterému se přenáší
-přitahování věcí (podobné telekinezi)
Billie Jenkins
Poprvé se objevila jakotajemná osoba v černém. Poté, požádá sestry, zda by jí mohly učit ohledně magie a výměnou za tom jim pomůže udržet magii a démony od jejich životů. Dovídáme se, že její schopnost je telekineze a o pár epizod později, že má starší sestru, Christy, která byla před 15-ti lety unesena démonem. Později, se seznamuje i s jejími rodiči, Helen a Carlem, a její novou schopností, projekcí, kterou poprvé použije, když přemění její rodiče v agenty. Nakonec se jí povede zachránit její sestru a společně s ní začnou žít v domě sester. Přesněji, v pokoji Phoebe, z kterého se Phoebe nedávno odstěhovala. Billie bohužel nevěděla, že její sestra byla vychovávána k tomu, že se musí spojit s její sestrou a společně porazit jednu z nejsilnějších mocí-sestry Halliwellovy. I když byla Billie zlákána, stále nemohla uvěřit tomu, že by sestry mohly být zlé. Po několika dnech vše velmi rychle pochopí. Billie pochopí, že za vše může Triad a snaží se přesvědčit Christy. Bohužel, bezúspěšně. Nakonec ji musela zničit a nyní se stará o Phoebeiny děti.
Schopnosti:
- telekineze
- projekce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která čarodějka je cool?

Prue 23.1% (3)
Piper 23.1% (3)
Phoebe 46.2% (6)
Paige 7.7% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama