Další postavy

19. března 2007 v 17:56 | Sisa |  Charmed
Leo Wyatt
Leo byl za II. Světové Války zdravotníkem, ale během služby zemřel a stal se z něj světlonoš- strážný anděl čarodějek.Zamiloval se do Piper, i když věděl, že takové vztahy jsou zakázané. Poté co jim jeho nadřízení přestali bránit ve štěstí, vzal si Piper za ženu. Poté se zněj stal avatar. A pak přišla nejtěžší zkouška-anděl osudu odnesl Lea, aby se sestry mohly připravit na souboj. Nakonec jim byl vrácen.
Cole Turner
Balthazar aneb Cole Turner, napůl člověk a na půl démon. Pak potkal Phoebe . Měl za úkol ji zabít, ale jeho lidské polovina se do ní zamilovala a díky Phoebe se mu načas podařilo démona v sobě potlačit. Jeho démonickou polovinu Balthazara zničila čarodějka Emma, když se mstila za smrt svého snoubence. Cole žil chvíli jako člověk, než musel lstí přijmout duši právě zničeného Zdroje. Přiměl Phoebe, aby se za něj provdala při temném obřadu a udělal z ní královnu podsvětí. Bojoval o vládu nad svým tělem, ale prohrál a získal ji až ve chvíli, kdy Phoebe stačil říct, že ji miluje a byl Čarodějkami zničen. Jeho lidská duše přebývala v pustině pro poražené démony. Tam se naučil pohlcovat síly jiných démonů a vrátil se do našeho světa. Snažil se každou možnou cestou získat Phoebe zpět, ale ta o něj již nestála. Jednou zašel příliš daleko a změnil realitu, tehdy ho zabila Phoebe osobně.
Darryl Morris
Inspektor Morris byl parťákem Andyho. Po Andyho smrti se s Halliwellovými víc spřátelil a po určité době přebral jeho roli- ochránce a vyšetřovatele zároveň. Opět stojí spíše v pozadí a vynoří se, když on nebo čarodějky potřebují pomoc.
Chris Perry Halliwell
Chris je velmi tajemná osoba, přišel z budoucnosti, aby chránil Wyatta a po Leově povýšení se stal světlonošem sester. I když jsou někdy jeho kroky radikální a rozhodně se nechová jako světlonoš (kterým je ve skutečnosti jen z poloviny, stejně jako Paige), stojí patrně na straně dobra a bojuje za lepší budoucnost než je ta, ze které přišel. Posléze se čarodějky doví, že právě Chris je druhý syn Piper a Lea.
Penny Halliwell
Babička sester a velice mocná čarodějka. Ovládá schopnost telekineze a umí velice dobře kouzlit. Po smrti matky sestry prakticky vychovala, ale než jim stihla říci kdo jsou, tak zemřela. Nicméně smrt pro ni nic neznamená a tak často sestry navštěvuje buď jako duch, nebo občas získá i pevné tělo. Sestry ji většinou přivolají, když potřebují pomoci či poradit.
Patty Halliwell
Matka sester, zemřela při boji s vodním démonem, když byly ještě malé. Neobjevuje se tak často, jako babička, neboť je volána jen při různých zvláštních příležitostech. Sama ovládá schopnost zmrazovat čas.
Victor Bennett
Otec čarodějek (Prue, Piper a Phoebe). Když byly sestry ještě malé, tak od nich odešel a vrátil se až za delší dobu. On sám není příliš nadšen z toho, že jsou čarodějky, vždy bojoval s babičkou o to, aby mohly sestry vést klidný a normální život, ale smířil se s tím. Většinou se objeví při různých významných příležitostech (Svatba, smrt Prue, narození dítěte).
Andy Trudeau
Obrazek
Dan Gordon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která vedlejší postava je nejlepší?

Leo Wyat 14.3% (2)
Cole Turner 21.4% (3)
Darryl Morris 0% (0)
Chris Perry Halliwell 14.3% (2)
Penny Halliwell 14.3% (2)
Patty Halliwell 35.7% (5)
Victor Bennett 0% (0)

Komentáře

1 kiki kiki | Web | 19. března 2007 v 17:56 | Reagovat

Ahoj na mém blogu je 18 bleskovka VYHRÁVÁ KAŽDÝ !!! Prosím zasoutěž si !! Moc prosím !! Předem ti děkuju !! Ještě jednou prosím !!!! dík !! =)

2 Sisa Sisa | 26. března 2007 v 14:32 | Reagovat

Ahoj Kiki, já nevím jaký máš blog.

3 Bajuska Bajuska | 29. března 2007 v 12:56 | Reagovat

jo musime se zucasnit

4 Sisa Sisa | 30. března 2007 v 14:45 | Reagovat

té soutěže?

5 bajuška bajuška | 26. dubna 2007 v 13:09 | Reagovat

krása

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama